Порошенко: Трепак не звільнений з СБУ

Генерал СБУ Віткор Трепак, який оприлюднив матеріали про "чорну касу" Партії регіонів, мав порушити кримінальну справу з цього приводу як кадровий офіцер
Depo.Влада
3 червня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції повідомив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Генерал Трепак не звільнений з СБУ, він є кадровим офіцером, і в умовах війни не можна кинути заяву і піти… Я маю дуже позитивний досвід спілкування з Трепаком. Запропонував його Грицак, але він до того і зі мною працював, виконуючи функції з безпеки. Я був дуже задоволений його роботою", - розповів Порошенко.

Президент упевнений, якщо Трепак мав ці документи як генерал чи офіцер СБУ він був зобов’язаний або порушити кримінальну справу або доповісти керівництву.

"Як цивільна особа він мав право все що завгодно робити. Але як кадровий, працівник СБУ мав порушувати кримінальну справу. Якщо не порушував – буду дуже розчарований. Якщо хтось йому підкинув – і він побіг до НАБУ – він повів себе як політик", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що 28 тревня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

31 травня Лещенко виклав у публічний доступ документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро. Його викликали в НАБУ на допит 3 червня. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада