Порошенко терміново відряджає найкращих лікарів на допомогу Савченко

Президент України Петро Порошенко доручив сформувати групу з найкращих українських лікарів, що вже завтра має оглянути українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко, яка вдалася до сухого голодування в російському СІЗО

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила народний депутат Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"У найближчі години до Надіі Савченко виїде група українських лікарів, які мають іі оглянути і надати допомогу. Українським дипломатам вдалося таки добитися від російської влади обіцянки , що наші лікарі потраплять до Надіі 9 березня. Президент України доручив терміново сформувати мобільну бригаду із найкращих українських медиків, враховуючи також побажання і позицію в цьому важливому питанні родини Надіі - мами і сестри. Сьогодні мобільна бригада з 3 лікарів виїжджає з Києва до Ростовськоі області", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, що 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області   завершилися дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати, однак самій підсудній останнього слова не дали. Тоді вона оголосила сухе голодування і заборонила розтинати своє тіло в разі смерті. 

Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада