Порошенко стане першим спонсором меморіалу Героям Небесної Сотні

Президент України Петро Порошенко заявив, що стане і першим спонсором благодійного фонду зі збору коштів для будівництва музею меморіалу Героям Небесної Сотні
Depo.Влада
21 листопада 2016 11:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час виступу з нагоди річниці Революції гідності, передає Depo.ua.

"Я хотів би окремо зупинитися на питанні створення меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Комплект лише фактом свого існування, але й розташуванням  і виглядом повинен нагадувати про ту високу ціну, яку український народ заплатив за незалежність, за свободу, за демократію", - сказав він.

"Я поділяю і підтримую позицію громадських організацій, зокрема організацію "Родина Героїв Небесної Сотні", що цей музей має бути сучасним, він має дивитися в майбутнє, і має бути сформований найкращими світовими митцями, і українськими", - розповів Порошенко.

Президент зазначив, що він має бути розташований на земельній ділянці за адресою Алея Героїв Небесної Сотні.

"І якщо треба взяти на себе політичну відповідальність, і віддати розпорядження, щоб саме там на території, яка безпосередньо прилягає до місць загибелі активістів під час Революції Гідності, я цю відповідальність беру на себе. Потрібне політичне рішення, я його приймаю меморіал і музей революції буде стояти саме на Алеї Героїв Небесної Сотні", - заявив Порошенко.

"Я виступаю ініціатором і першим спонсором благодійного фонду зі збору коштів для будівництва музею меморіалу", - сказав президент України. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада