Порошенко вважає вибори чесними і чекає на нову коаліцію

Позачергові вибори до Верховної Ради України пройшли чесно, демократично і прозоро
Depo.Влада
26 жовтня 2014 22:05
ФОТО: depo.ua
Порошенко вважає вибори чесними і чекає на нову коаліцію
Порошенко вважає вибори чесними і чекає на нову коаліцію

Про це заявив президент України Петро Порошенко в своєму зверненні з приводу завершення виборів до Верховної Ради, передає ДеПо з посиланням на прес-службу глави держави.

«Виборча кампанія і день голосування пройшли чесно, демократично і прозоро, з високим рівнем політичної конкуренції. У відповідності з європейськими стандартами пройде і підрахунок голосів, який тільки розпочався, і я дуже сподіваюся, що швидко закінчиться », - заявив Порошенко.

«Більше трьох чвертей виборців, які взяли участь в голосуванні - потужно і безповоротно підтримали курс України на Європу!» - заявив президент.

За його словами, такого рівня підтримки на парламентських виборах українська влада не отримувала ніколи.

Крім того, президент порадів, що вперше за 96 років в українському парламенті не буде комуністів. «Я вас вітаю з цим! Українці нанесли вирішальний удар по п'ятій політичній колоні! » - заявив Порошенко.

«Я очікую якнайшвидшого формування нової коаліції. І хоча це обов'язок політичних партій та народних депутатів, як Президент, не буду стороннім спостерігачем. Я максимально прискорю цей процес, який повинен завершитися формуванням нового уряду і прийняттям першого пакету реформаторських законів », - йдеться в зверненні президента.

За словами глави держави, його команда вже підготувала проект коаліційної угоди.