Порошенко розповів, з чим поїхав до Брюсселя (ФОТО)

Президент Петро Порошенко відбув з робочим візитом до Брюсселя

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Відбуваю з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України. Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом", - розповів Порошенко.

"Це і рішення, в якому дуже сумнівалися півроку тому, що вдасться продовжити санкції проти РФ. Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги і Азовський пакет", - сказав глава держави.

За його словами, має бути так само, як вчора в резолюції Конгресу США, відображено позицію щодо відповідальності Росії і визначення її дій як акту агресії проти України і як спроби окупації Азовського моря та Керченської протоки.

"Нам зараз треба робити максимум з того, що від нас залежить. З одного боку для того, щоб різко посилити спроможності Збройних Сил України. А з іншого боку – зміцнити міжнародну солідарність навколо України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави", - наголосив президент.

Нагадаємо, 10 грудня Євросоюз ввів санкції проти дев'яти осіб за організацію і проведення "виборів" на окупованому Донбасі.

Того ж дня стало відомо, що Порошенко 12-13 грудня особисто відвідає Брюссель для переговорів з керівництвом інституцій та держав членів ЄС напередодні важливого засідання Європейської Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна