Порошенко розповів, як безвізовий режим з ЄС допоможе повернути Донбас та Крим

Президент Петро Порошенко вважає, що запровадження безвізового режиму для України з ЄС може стати інструментом повернення окупованих Донбасу та Криму
Depo.Влада
20 грудня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба президента, про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Інтер", передає depo.ua.

"Це є додатковий стимул і для повернення влади на Донбас, і один із перших елементів стратегії повернення Криму, це створення мотивації для кримчан", - сказав Порошенко. 

"Або ви маєте свободу і демократичні правила життя в Україні, свободу інвестицій, низку інших переваг, або ви сидите в окупованому Криму без права отримання міжнародних подорожей, з обмеженими можливостями роботи, бо величезна кількість підприємств закрита, з величезною кількістю обмежень щодо приїзду, інвестицій, сільського господарства і таке інше", - також зауважив Порошенко.

"Це потужна мотивація для того, що люди мають зрозуміти, і ми маємо перемогти в цій боротьбі за думки кримчан, бо на Донбасі, я впевнений, буде легше", - додав він.

Порошенко підкреслив, що безвізовий виїзд за кордон буде можливий лише за біометричними паспортами, які можна отримати лише на підконтрольній українській владі території.

"Ми зможемо гарантувати те, що всі українські громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території, гарантовано зможуть отримати і біометричні паспорти, і право безвізового подорожування після повернення українського суверенітету, української влади, державної міграційної служби, українських реєстрів, які дозволять сьогодні гарантовано видати українським громадянам ці паспорти", - додав Порошенко.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Павло Клімкін прогнозує надання Європейським Союзом безвізового режиму України в травні-липні 2016 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада