За чотири доби 7 годин сну: Порошенко розповів про своє важке президентство

Президент України Петро Порошенко розповів, як важко йому доводиться на своїй посаді

Про це він розповів під час відвідання Острозької академії, передає Depo.ua.

Порошенко наголосив, що президент воюючої країни просто зобов`язаний бути оптимістом. "За 2,5 роки в мене не було жодної хвилини ні під час наступпу, коли Росія ввела війська на нашу територію, ні під час молитви о 5-й годині ночі в ніч на 18 лютого, коли наші війська виходили з Дебальцевого. Нікому не бажаю, навіть ворогу, відчути те, що я тоді відчував. Ні коли ти був у Крамоторську через годину після обстрілів, бачив, піднімав вбитих невинних дітей. Я твердо вірив в перемогу", - сказав глава держави.

Він також додав, що має дуже мало часу на сон і на читання книжок. "Я полетів у Норвегію, де ми підписали низку надзвичайно важливих багатосторонніх і двосторонніх документів. Ми закінчили о 2-ій годині ночі, о 4-тій я прилетів у Брюссель, о 8-ій ми мали вже зустріч із президентом Європарламенту, де говорили про безвізовий режим, зустрічалися з керівниками фракцій Європарламенту, які мають забезпечити нам підтримку. Вдень – зустріч з 12-ма керівниками країн-членів Європейського союзу в Маастріхті, ввечері зустріч з генеральним секретарем НАТО… За 4 доби я спав 7 годин", – розповів Порошенко про свій робочий графік.

"Я вам скажу чесно: не багато хто в світі заздрить українському президенту. А я цим пишаюся. Я щасливий і гордий бути лідером такої нації", – додав глава держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада