За чотири доби 7 годин сну: Порошенко розповів про своє важке президентство

Президент України Петро Порошенко розповів, як важко йому доводиться на своїй посаді
Depo.Влада
27 жовтня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів під час відвідання Острозької академії, передає Depo.ua.

Порошенко наголосив, що президент воюючої країни просто зобов`язаний бути оптимістом. "За 2,5 роки в мене не було жодної хвилини ні під час наступпу, коли Росія ввела війська на нашу територію, ні під час молитви о 5-й годині ночі в ніч на 18 лютого, коли наші війська виходили з Дебальцевого. Нікому не бажаю, навіть ворогу, відчути те, що я тоді відчував. Ні коли ти був у Крамоторську через годину після обстрілів, бачив, піднімав вбитих невинних дітей. Я твердо вірив в перемогу", - сказав глава держави.

Він також додав, що має дуже мало часу на сон і на читання книжок. "Я полетів у Норвегію, де ми підписали низку надзвичайно важливих багатосторонніх і двосторонніх документів. Ми закінчили о 2-ій годині ночі, о 4-тій я прилетів у Брюссель, о 8-ій ми мали вже зустріч із президентом Європарламенту, де говорили про безвізовий режим, зустрічалися з керівниками фракцій Європарламенту, які мають забезпечити нам підтримку. Вдень – зустріч з 12-ма керівниками країн-членів Європейського союзу в Маастріхті, ввечері зустріч з генеральним секретарем НАТО… За 4 доби я спав 7 годин", – розповів Порошенко про свій робочий графік.

"Я вам скажу чесно: не багато хто в світі заздрить українському президенту. А я цим пишаюся. Я щасливий і гордий бути лідером такої нації", – додав глава держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада