Порошенко розповів Муженку та Полтораку, як підвищити ефективність армії

Президент Петро Порошенко провів нараду з командирами бригад, бойовими офіцерами та за участі міністра оборони Степана Полторака і начальника Генерального штабу Віктора Муженка щодо підвищення ефективності ЗСУ
Depo.Влада
24 лютого 2016 16:44
ФОТО: depo.ua
Порошенко розповів Муженку та Полтораку, як підвищити ефективність армії
Порошенко розповів Муженку та Полтораку, як підвищити ефективність армії

На початку зустрічі глава держави повідомив, що нині запроваджена глибинна реформа сектору оборони і безпеки, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Зараз змінюємо структуру, всі технології і підходи для забезпечення оборонної безпеки держави і повний перехід української армії на натівські стандарти", - констатував він.

Порошенко зазначив, що ініціював зустріч із бойовими офіцерами, які мають досвід АТО саме тому, що вони - як ніхто інший знають всі реалії несення служби, проблемні питання та які саме кроки треба вжити для подальшої розбудови армії.

"На вашому прикладі має навчатися покоління українських військовослужбовців як захищати Батьківщину і ваша думка - чесна, спокійна і неупереджена про те, які кроки нам зараз треба зробити для того, щоб вдосконалити наші Збройні Сили, підвищити їх ефективність - для мене буде надзвичайно важлива", - сказав президент.

Учасники наради обговорили питання служби за контрактом. Зокрема, глава держави поцікавився станом грошового забезпечення особового складу. Він підкреслив необхідність активізації роботи щодо залучення на службу демобілізованих військових, які вже пройшли навчання та мають досвід бою.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада