Порошенко розгляне петицію про відключення Криму від електрики

Електронна петиція до Президента України Петра Порошенка з проханням припринити постачання української електроенергії до тимчасово окупованого Криму набрала понад 25 тис. підписів
Depo.Влада
18 жовтня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сервіс петицій в Адміністрації президента.

"Цією петицією я прошу висловити народну підтримку рішучим діям Президента України, спрямованим на посилення тиску на окупаційні влади Криму. Крим окупований. Шляхом брехні і зради кремлівські маріонетки захопили владу там. Вони впевнили жителів півострова, що Україна всі ці роки була для них не Батьківщиною, а тягарем, який тягнув їх вниз і не давав нормально жити. І багато людей повірили, що вони проживуть краще без України. Брехня може бути якою завгодно, але правда одна - без України Криму не прожити", - написав автор петиції Сергій Скороход.

На його думку, якщо всі кримчани це зрозуміють, з'явиться надія на якнайшвидше повернення півострова під контроль нашої держави.

"Більш того, доходить до абсурду - забезпечуючи електроенергією окупаційний устрій в Криму, України сама змушена купувати електрику в сусіда-агресора", - йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, що на розгляд глави держави буде подаватися електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування. Отже, на цю петицію Петро Порошенко має відповісти.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл