Порошенко: Росія десятиліттями створювала "пояс нестабільності"

Росія десятиліттями створювала навколо себе "пояс нестабільності"
Depo.Влада
29 вересня 2015 19:51
ФОТО: depo.ua

Про це на сесії 70-ї Генасамблеї ООН заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Не вперше постійний член Ради безпеки ООН підриває мир та безпеку на регіональному та міжнародному рівнях. За більш як 24 роки, які пройшли з моменту сумнівної процедури передачі постійного членства в Раді безпеки від колишнього Радянського Союзу до Російської Федерації, Росія не тільки розв`язувала гібридні війни. Дійсно для того, щоб зберегти свій вплив у сусідні країни, Росія протягом десятиліть навмисно створювала навколо себе пояс нестабільності", -  заявив він. Можна сказати про 

Президент нагадав про Нагірний Карабах, Придністров`я, Абхазію, Південну Осетію, про Крим, Донбас, - "конфлікти які підтримує Росія".

За словами Порошенка, "зелені чоловічки" тепер з'явилися у Сирії.

"Росія відмовляється офіційно визнати пряме військове втручання, але сьогодні немає жодних сумнівів, що це агресивна війна спрямована проти моєї країни, проти України", -  заявив Порошенко.

За його словами, щоб ввести в оману світову спільноту, керівництво Росії просить знімати відмітні знаки військових та відмітні знаки військового обладнання.

"Вона відмовляється від солдатів, які були захоплені на полі бою, і цинічно використовує мобільні крематорії, щоб усунути всі сліди злочину в Україні. Це не громадянська війна, і не внутрішній конфлікт", - заявив Порошенко.