Порошенко розповів, про що говорив з Путіним

Президент України Петро Порошенко опублікував відеозапис, в якому розповів, про що говорив по телефону з президентом Росії Володимиром Путіним
Depo.Влада
3 вересня 2014 19:06
ФОТО: depo.ua
Порошенко розповів, про що говорив з Путіним
Порошенко розповів, про що говорив з Путіним

Відео президент опублікував на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Весь світ знає, що Україна чітко дотримується зобов'язань міжнародного права і є об'єктом агресії з боку сусідньої держави. Яке у мене першочергове завдання? Так, складна ситуація в економіці. Так, потрібні рішучі дії із забезпечення верховенства права. Так, потрібно навести порядок із законодавчою системою і зробити переобрання. Але перше завдання - це мир!», - розповів він.

Як повідомляв ДеПо, у прес-службі президента України уточнили, що результатом телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним стала домовленість про режим припинення вогню на Донбасі.

При цьому в «ДНР» заявили, що не мають наміру припиняти вогонь на Донбасі, поки там знаходитимуться українські військові.

У свою чергу, прес-секретар Путіна заявив, що президенти РФ і України не домовлялися про припинення вогню в Україні, «оскільки Росія не є стороною конфлікту, проте обговорювали, як вирішити конфлікт».