Порошенко розповів новопризначеним губернаторам, чого від них чекає

Президент Петро Порошенко призначив голів чотирьох обласних державних адміністрацій – Львівської, Полтавської, Рівненської та Сумської
Depo.Влада
26 грудня 2014 18:25
ФОТО: depo.ua
Порошенко розповів новопризначеним губернаторам, чого від них чекає
Порошенко розповів новопризначеним губернаторам, чого від них чекає

Про це йдеться у повідомленні прес-служби голови української держави, передає depo.ua.

Керівником Львівської облдержадміністрації призначений Олег Синютка, Сумської ОДА - Микола Клочко, Полтавської ОДА - Валерій Головко, Рівненської облдержадміністрації - Віталій Чугунніков.

Під час зустрічі з новопризначеними Порошенко наголосив, що зараз перед країною постали два основних виклики - захист територіальної цілісності й незалежності та проведення реформ.

«Я від вас чекаю консолідації політичних сил суспільства, імплементації європейського шляху розвитку та Угоди про асоціацію. Я від вас чекаю різкого підвищення енергоефективності, бо кожен з вас знає, що це той виклик, на який ми маємо знайти адекватну відповідь», - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що знову голови облдержадміністрацій мають забезпечити проведення мобілізації. «З 20 січня буде проголошено четверту хвилю мобілізації. Робиться вона для того, щоб забезпечити ефективну ротацію тих підрозділів, що нині перебувають у зоні АТО», - зазначив президент.

Відомо, що голови облдержадміністрацій були призначені замість своїх попередників, які пройшли до Верховної Ради.