Порошенко пропонує ЄС розгорнути місію на Донбасі під вибори

Президент України Петро Порошенко запропонував розгорнути на Донбасі місію ЄС щодо дотримання миру на час проведення виборів
Depo.Влада
30 грудня 2015 15:06
ФОТО: depo.ua

Таку пропозицію Порошенко озвучив під телефонної розмови "нормандської четвірки", повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави української держави.

"Для підтримання порядку та забезпечення безпеки під час виборчого процесу президент України запропонував розгорнути на території окупованих районів Донбасу спеціальну місію Євросоюзу щодо дотримання світу в рамках Спільної політики безпеки і оборони ЄС", - зазначили у прес-службі.

Крім того, "нормандська четвірка" пропонує до початку 2016 року активізувати роботу в Тристоронній контактній групу щодо проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей. До цієї роботи має бути внесене Бюро з демократичних інститутів і прав людини.

"У цьому контексті президент наголосив на необхідності скасування фейкових "виборів", які призначили проросійські бойовики. Він також в черговий раз підкреслив, що вибори в Донбасі повинні відбутися за участі українських партій, українських ЗМІ, Центральної виборчої комісії, міжнародних спостерігачів та у відповідності з усіма стандартами БДІПЛ ОБСЄ", - зазначили у прес-службі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада