Порошенко прокоментував результати референдуму в Нідерландах

Президент Петро Порошенко вважає, що результати референдуму в Нідерландах, не стануть перешкодою на шляху асоціації Україна-ЄС
Depo.Влада
7 квітня 2016 08:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі щодо попередніх результатів референдуму у Нідерландах, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Цей референдум, згідно з Конституцією і законодавством Нідерландів, має виключно консультативний характер. Отже, тепер слово за урядом, парламентом, політикумом Голландії. Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи", -  сказав він.

Поміж тим, Порошенко наголосив, що "справжня мета організаторів референдуму – це не асоціація України з Європейським Союзом, це є атака на єдність Європи".

Президент також заявив, що попри референдум, Україна все ж продовжить створення поглибленої зони вільної торгівлі з ЄС.

Нагадаємо, 6 квітня в Нідерландах відбувся референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Як свідчать дані екзит-полу, проти угоди про асоціацію проголосувало 64% виборців. За останніми даними, явка на референдумі склала 32%.

Згідно із попередніми результатами підрахунку голосів на референдумі у Нідерландах, зробленими голландськими муніципалітетами, 61,1% проголосували "проти" ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада