Порошенко про покійного Таранова: Україна втратила одного з найкращих своїх захисників

Президент Петро Порошенко висловив співчуття у зв’язку з передчасною смертю заступника глави Адміністрації президента України Андрія Таранова
Depo.Влада
19 вересня 2016 05:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба президента, передає depo.ua.

"Андрій Іванович що в силу службових обов'язів, що в силу свого характеру належав до кола людей, які роблять свою справу впевнено й професійно, без зайвого галасу", - йдеться у співчутті глави держави.

Президент зазначив, що за плечима Таранова координація всіх силових та правоохоронних органів; десятки поїздок на фронт, в частини та на полігони, сотні зустрічей із закордонними партнерами, участь у створенні Сил спеціальних операцій та в розвитку Високомобільних десантних військ, реформування розвідувальних органів, звільнення військовослужбовців та цивільних громадян з катівень на окупованих територіях та в Росії.

"І це лише те, про що можна сказати… На жаль, більша частина досягнень генерала Таранова залишається під грифом секретності, як того вимагають національні інтереси. Україна втратила одного з найкращих своїх захисників, якого нам дуже не вистачатиме", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, вчора, 18 вересня, заступник голови Адміністрації президента України Андрій Таранов загинув на Дніпрі в районі Гаванського мосту в Києві. За попередніми даними, водний мотоцикл чиновника врізався у інший плавзасібТаранов загинув від травми грудної клітки.