Порошенко призначив президентські гранти 14 докторам наук для досліджень

Президент України Петро Порошенко призначив президентські гранти 14 докторам наук для наукових досліджень на 2016 рік

Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті президента, передає depo.ua.

Також прес-служба президента повідомляє, що на зустрічі з науковцями Порошенко підкреслив важливість підтримки молодих учених для активного розвитку і піднесення української науки

"Вірю, що вітчизняна наука успішно торувати шлях до оновлення і гідно відповість на запити суспільства, активно працювати над інтеграцією України в європейське інтелектуального і наукового простору", - сказав він.

На думку Порошенка, цьому сприятиме налагодженню діалогу українських наукових установ та науковців з європейською та світовою науковою громадськістю.

Президент зазначив, що підготовка молодих вчених не повинна обмежуватися лише наданням технічних знань, умінь і навичок, необхідних для проведення досліджень.

"Підготовка юних талантів повинен забезпечити усвідомлення своїх прав і обов'язків, визнаних професійних цінностей і стандартів поведінки, сприяти свободу наукової творчості та позитивно впливати на підвищення ефективності реалізації потенціалу нашого молодого покоління українських науковців. Я пишаюся цим молодим поколінням, я пишаюся їх досягненнями і впевнений в тому, що оновлення на сьогоднішній день буде прискорюватися", - сказав Порошенко висловив надію, що видатні вітчизняні вчені, які вже отримали визнання і авторитет, допомагати цій підготовці і розвитку.

Порошенко зазначив, що відповідним розпорядженням призначено гранти президента для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2016 рік, яким науково-дослідної роботи були заохочені 29 нових молодих вчених через механізми державної щорічної премії.

Президент позитивно оцінив участь вчених у вирішення питань, які сьогодні стоять перед державою. Зокрема, щодо вирішення питань підвищення обороноздатності країни.

Глава держави привітав присутніх з Днем науки та побажав міцного здоров'я, миру, натхнення та нових звершень в ім'я України.

"Впевнений, що те натхнення, яке сьогодні дає нам позитивні зміни в державі, принесе величезну користь як Україні в цілому, так і кожному вченому, зокрема сприяти появі нових проектів", - сказав президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }