Порошенко призначив президентські гранти 14 докторам наук для досліджень

Президент України Петро Порошенко призначив президентські гранти 14 докторам наук для наукових досліджень на 2016 рік
Depo.Влада
19 травня 2016 18:36
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті президента, передає depo.ua.

Також прес-служба президента повідомляє, що на зустрічі з науковцями Порошенко підкреслив важливість підтримки молодих учених для активного розвитку і піднесення української науки

"Вірю, що вітчизняна наука успішно торувати шлях до оновлення і гідно відповість на запити суспільства, активно працювати над інтеграцією України в європейське інтелектуального і наукового простору", - сказав він.

На думку Порошенка, цьому сприятиме налагодженню діалогу українських наукових установ та науковців з європейською та світовою науковою громадськістю.

Президент зазначив, що підготовка молодих вчених не повинна обмежуватися лише наданням технічних знань, умінь і навичок, необхідних для проведення досліджень.

"Підготовка юних талантів повинен забезпечити усвідомлення своїх прав і обов'язків, визнаних професійних цінностей і стандартів поведінки, сприяти свободу наукової творчості та позитивно впливати на підвищення ефективності реалізації потенціалу нашого молодого покоління українських науковців. Я пишаюся цим молодим поколінням, я пишаюся їх досягненнями і впевнений в тому, що оновлення на сьогоднішній день буде прискорюватися", - сказав Порошенко висловив надію, що видатні вітчизняні вчені, які вже отримали визнання і авторитет, допомагати цій підготовці і розвитку.

Порошенко зазначив, що відповідним розпорядженням призначено гранти президента для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2016 рік, яким науково-дослідної роботи були заохочені 29 нових молодих вчених через механізми державної щорічної премії.

Президент позитивно оцінив участь вчених у вирішення питань, які сьогодні стоять перед державою. Зокрема, щодо вирішення питань підвищення обороноздатності країни.

Глава держави привітав присутніх з Днем науки та побажав міцного здоров'я, миру, натхнення та нових звершень в ім'я України.

"Впевнений, що те натхнення, яке сьогодні дає нам позитивні зміни в державі, принесе величезну користь як Україні в цілому, так і кожному вченому, зокрема сприяти появі нових проектів", - сказав президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада