Порошенко привітав військових із Днем Сухопутних військ

Президент України Петро Порошенко привітав військових із Днем Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ)

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Українські військові – наша гордість та надійна опора нашої незалежності. Завдяки вам Україна є і буде, завдяки вашій відвазі ми почуваємося захищеними, адже знаємо – ви не підведете, ваша воля до перемоги та любов до Батьківщини – непохитні!" – написав Порошенко.

Разом із тим, українських військових привітав також командувач Операції об'єднаних сил (ООС) генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Сьогодні, 12 грудня, український народ і його Збройні сили вшановують найбільш чисельний вид ЗСУ – Сухопутні війська України. Історія цього виду військ унікальна та овіяна багатовіковою бойовою славою. З давніх часів, ще від періоду зародження української нації, саме наше військо вважалося найсильнішим та наймогутнішим, яке поважали всі армії тогочасного світу", – зазначив він.

Наєв додав, що, гідно продовжуючи традиції попередніх поколінь захисників України, "Сухопутні війська і сьогодні, в умовах неоголошеної війни, в реальній бойовій обстановці на сході нашої держави захищають рідну землю від агресора і відіграють вирішальну роль в операції Об'єднаних сил".

"День Сухопутних військ ЗСУ – свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів, надійних захисників. Це день тих людей, які сьогодні боронять свободу, незалежність і віру всієї країни. Я високо ціную майстерність та професіоналізм особового складу Сухопутних військ Збройних сил України, висловлюю вдячність за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу, героїзм та самопожертву, відданість професії, народу та Батьківщині, продемонстровані у ході операції Об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров'я, злагоди, миру і благополуччя, добра та сімейного затишку, успіхів у ратній праці на благо нашої квітучої, вільної України!", – написав Наєв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ООС #ЗСУ