Порошенко побачив "гібридного носорога" на Донбасі

Президент України Петро Порошенко порівняв війну на Донбасі з "гібридним носорогом" з п'єси театру абсурду
Depo.Влада
16 вересня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час відкриття 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії, передає depo.ua.

"Я бачу навколо щось, що нагадує мені знаменитий твір Ежена Іонеско. Гібридний носоріг, який бігає по наших вулицях. Він руйнує все навколо: цінності, принципи, демократію. Ми дискутуємо, звідки взявся той носоріг, він хороший чи поганий. Ми це робимо, замість того, щоб об'єднатися і сказати, що носоріг мені не потрібен і нас у носорогів не перетвориш", - заявив Порошенко.

"Ви можете щодня спостерігати гібридну тактику росіян, яка підриває світ у світі, і ми думаємо, що це пройде. Завтра вони прийдуть до вас! Не майте жодних сумнівів. Не запитуйте "по кому дзвонить дзвін". Дзвін б'є по кожному", - нагадав президент.

Довідка: "Носороги" — п'єса в 3-х діях драматурга Ежена Іонеско. Написана в 1959 році, відноситься до так званого театру абсурду.

Короткий зміст п'єси зводиться до того, як люди стають носорогами. Дія відбувається в європейському маленькому провінційному містечку, де звичайний перебіг життя раптом порушується пробігає носорогом. Їх стає все більше, і в них впізнаються мешканці міста.

П'єса була написана незабаром після Другої світової війни, коли Європа осмислювала й аналізувала фашизм і його витоки, звинувачуючи не тільки Німеччину, але і власне потурання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада