Порошенко поспілкувався з Меркель про війну на Донбасі та кредити МВФ

Президент України Петро Порошенко та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель по телефону обговорили ситуацію на Донбасі та питання міжнародної економічної допомоги для України
Depo.Влада
28 грудня 2014 09:13
ФОТО: depo.ua
Порошенко поспілкувався з Меркель про війну на Донбасі та кредити МВФ
Порошенко поспілкувався з Меркель про війну на Донбасі та кредити МВФ

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на президентську прес-службу.

Український лідер розповів канцлеру ФРН про звільнення 150 українських заручників, яким зараз надають необхідну допомогу. Він також запевнив, що Київ робить усе можливе для звільнення з полону інших українців.

Порошенко також повідомив про успішне доправлення першої частини українського гуманітарного вантажу для мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей. Йдеться про допомогу для сиріт, будинків престарілих та інших закладів для людей з особливими потребами.

Співрозмовники зійшлися на думці, що задля мирного врегулювання конфлікту сторони повинні виконати всі пункти Мінських домовленостей, насамперед, закрити кордон, вивести війська та вийти на лінію розмежування.

Лідери України та Німеччини обговорили питання міжнародної економічної допомоги для України. Порошенко і Меркель вважають, що якшвидше погодження нової програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) допоможе врегулювати економічну ситуацію, а також сприятиме надходженню допомоги від інших міжнародних донорів.

Як повідомляв depo.ua, Порошенко регулярно спілкується з Меркель, а також президентом Франції Франуса Олландом про ситуацію на Сході України. Телефонні розмови іноді проходять й у чотирьохсторонньому форматі - за участю президента РФ Володимира Путіна.