Порошенко пообіцяв гроші вкладникам "Михайлівського"

Президент Петро Порошенко пообіцяв вкладникам банку "Михайлівський" знайти вкрадені з установи гроші
Depo.Влада
23 серпня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави сказав після завершення церемонії підняття Державного прапора на Софійській площі, передає depo.ua.

"Це взагалі не справа президента, але я на сьогоднішній день взяв це під контроль, і ми знайдемо вкрадені гроші, і будемо виплачувати. Тим же, на кого не поширюється ФГВФО... За моїм дорученням будуть спрямовані всі вилучені кошти, накопичені, розділені, і виплачені вам. Як тільки будуть знайдені кошти, які вони вкрали. Ми сьогодні простежили перерахування, кваліфікували це як шахрайство, злочин, крадіжка. У нас є дві складові, перша – негідники будуть відповідати, вони опиняться у в'язниці. У нас на сьогоднішній день є одне джерело: знайти вкладені гроші, і повернути їх вам", - сказав президент.

Крім того, він звернувся до уряду з проханням організувати робочу групу з цього питання.

Додамо, що наприкінці липня протестуючі вкладники банку "Михайлівський" перекривали вулицю Інститутську біля будівлі НБУ, а також Хрещатик.

Нагадаємо, У серпні слідчі столичної поліції проводили "два десятки обшуків" у перших керівників банку "Михайлівський", які підозрюються в розкраданні 1,5 млрд грн і доведенні банку до банкрутства.

У травні в банк "Михайлівський" була введена зовнішня адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям.

23 травня правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАО "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних.

У липні Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію банку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада