Порошенко похвалився губернатору Каліфорнії українськими ІТ-шниками

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном
Depo.Влада
15 липня 2016 22:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко подякував губернатору за його особисту роль в зміцненні американсько-українських зв’язків та реалізації важливих проектів у сфері безпеки, зокрема щодо проведення навчань в рамках співпраці між Нацгвардією України та Нацгвардією Каліфорнії та розбудови нової патрульної поліції.

Президент також розповів про величезний потенціал нашої країни в сфері ІТ та сільського господарства та відзначив високу зацікавленість української сторони у співпраці в зазначених перспективних сферах та залученні інвестицій з Каліфорнії.

Він наголосив, що штат Каліфорнія першим вшанував трагедію Голодомору 1932-33 років в Україні та встановив у 1986 році у Гранд-парку Лос-Анджелеса меморіал в пам'ять про мільйони загиблих українців, який сьогодні розповідає світові про злочини сталінського режиму.

Браун, у свою чергу, запросив Порошенка відвідати США та ознайомитися з економічним потенціалом його штату, зокрема у сфері високих технологій та військово-промислового комплексу.

Штат Каліфорнія є світовим лідером в комп'ютерній галузі та сфері високих технологій. Сьогодні на території штату розташовані штаб-квартири найбільших у світі IT компаній, 18 з яких входять до рейтингу Fortune-500 та мають сукупний щорічний дохід близько $350 млрд.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада