Порошенко похвалився Байдену реформами та розповів про космічні плани

Під час переговорів у Києві з віце-президентом США Джозефом Байденом президент України Петро Порошенко розповів про реформування держави та домовився про плани на майбутнє
Depo.Влада
7 грудня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це під час спільної прес-конференції Байденом повідомив  глава держави, передає depo.ua.

"За короткий проміжок часу в умовах війни, я можу наголосити, що ми зробили більше, ніж за всі роки незалежності . І цього не треба соромитись. Але це не означає, що війна, агресія проти України може бути вибаченням за непроведення реформ. Найголовніша реформа , яку почали здійснювати і яка має завершену інституційну структуру - боротьба з корупцією . Ми змогли через прозору і незалежну комісію обрати антикорупційного прокурора", – розповів український лідер.

Порошенко також похвалився реформою міліцію у поліцію.

За його словами, під час переговорів з Байденом обговорювалися питання Криму і захисту інтересів та прав кримських татар, "які сьогодні перебувають під жахливим тиском окупаційної влади", а також потреба повернення Криму Україні "виключно політико-дипломатичним шляхом".

Порошенко додав, що обговорив з віце-президентом США співпрацю в сфері космосу

"Я сподіваюсь , що наступного року ця співпраця знайде практичне відображення у вигляді конкретних запусків", - сказав президент. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада