Порошенко поговорив з голландськими депутатами про асоціацію з ЄС

У Києві відбулася зустріч президента Петра Порошенка з лідером партії Демократи-66 голландського парламенту Олександром Пехтольдом та його колегами
Depo.Влада
23 лютого 2016 06:10
ФОТО: depo.ua

Зустріч відбулася на тлі запланованого в Нідерландах референдуму щодо Угоди про асоціацію України і ЄС, передає depo.ua.

Під час бесіди сторони обмінялися думками щодо низки актуальних питань співробітництва між Україною та Європейським союзом у контексті підготовки до консультативного референдуму, запланованого в Нідерландах на 6 квітня 2016 року.

Так, Порошенко поінформував Пехтольда про прогрес Києва на шляху реформ, а також наголосив, що для України Угода про асоціацію стала "справжньою дорожньою картою внутрішніх трансформацій".

У свою чергу голландський політик подякував українському президенту за виявлену солідарність у зв'язку з катастрофою літака рейсу MH-17, збитого в Донбасі російськими бойовиками 17 липня 2014 року.

Раніше повідомлялося, що Росія фінансує антиукраїнську діяльність в Голландії перед референдумом щодо Угоди про асоціацію України і Європейського союзу, який відбудеться 6 квітня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада