Порошенко: Податкова реформа не повинна допустити скорочення соціальних виплат

Президент під час обговорення податкової реформи на Національній раді реформ наголосив, що при запровадженні податкових новацій важливо не допустити скорочення соціальних виплат, особливо пенсій
Depo.Влада
3 вересня 2015 20:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Президент наголосив на тому, що податкова політика має стимулювати економічне зростання. Результатом реформи має стати податкова система, яка буде зрозумілою для платника податків, легка в адмініструванні та адаптована до вимог Європейського Союзу.

Серед найгостріших проблем бізнесу він назвав обтяжливе адміністрування податків, нестабільність податкового законодавства, високе фіскальне навантаження на фонд заробітної плати. Крім того, тіньову економіку і контрабанду, які створюють чесним платникам податків завідомо неконкурентне становище.

Глава держави відзначив, що бізнес потерпає через агресію сусідньої держави та слабкість судової системи.

Президент звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та Заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова із закликом невідкладно на засіданні Конституційної Комісії розглянути питання судової реформи, яка має бути націленою на побудову справедливого суду.

Глава держави висловив думку, що слід запровадити оподаткування багатства та предметів розкоші.

Також глава держави акцентував на важливості реформування Державної фіскальної служби.

"Основне в роботі цього органу має стати якісне обслуговування платників податків, довіра до його роботи з боку громадян і бізнесу", - заявив Петро Порошенко.