Порошенко підписав закон про систему ProZorro для закупівель в оборонній сфері

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"
Depo.Влада
1 червня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає depo.ua.

Наголошується, що підписання закону відбулося під час зустрічі Президента з представниками Волонтерського десанту Міністерства оборони, зокрема Тетяною Домановою, Артуром Переверзєвим, Павлом Кирієнко, Анастасією Ковальової і Вадимом Малородом. У зустрічі також взяли участь Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак і Заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов.

Порошенко зазначив, що адаптована до оборонної сфери система ProZorro "відтепер буде мати остаточну прописку в Міністерстві оборони". При цьому він зазначив, що електронні торги, які вперше були презентовані в Адміністрації Президента і в минулому році були лише експериментом – сьогодні стають обов'язковими на рівні закону для всіх.

Нагадаємо, 1 червня під час засідання Кабінету міністрів сьогодні було розглянуто роботу системи закупівель ProZorro, а члени уряду констатували наявність певних неузгодженостей щодо існуючих процедур та запропонували внести необхідні зміни в законодавство для більш ефективної роботи системи.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада