Порошенко підписав указ про святкування Дня гідності і свободи

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів підготувати та затвердити план заходів з відзначення Дня гідності та свободи 21 листопада
Depo.Влада
9 листопада 2015 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в указі №633 від 9 листопада, опублікованому на сайті глави держави, передає depo.ua.

Зокрема, уряду доручено невідкладно створити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня гідності та свободи під головуванням прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна.

План повинен буде передбачати проведення 21 листопада в Києві та інших населених пунктах урочистостей за участю керівництва держави, учасників революційних подій 2004 року і 2013-2014 років, сімей Героїв Небесної сотні, учасників антитерористичної операції, представників волонтерського руху, духовенства.

У навчальних закладах, закладах культури, військових частинах передбачається організувати проведення тематичних виставок, презентацій, інших заходів, присвячених революційним подіям 2004 року і Революції гідності, її учасникам і значенням цих подій у розвитку громадянського суспільства.

Обласним, Київській міській державній адміністрації доручено затвердити та забезпечити виконання регіональних планів заходів щодо святкування Дня гідності та свободи.

Міністерству закордонних справ доручено забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення, надання сприяння українській громадськості за кордоном в святкуванні Дня гідності та свободи, а також участі представників української громадськості за кордоном у відповідних заходах в Україні.

Президент доручив Міністерству інформаційної політики разом з Українським інститутом національної пам'яті забезпечити розробку та впровадження для державних засобів масової інформації тематичних інформаційних програм, присвячених Революції гідності, а також поширення відповідної соціальної реклами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада