Порошенко обіцяє суттєво "почистити" міграційну службу

Президент Петро Порошенко обіцяє кадрові зміни в Державній міграційній службі у зв'язку із ситуацією щодо виконання плану з запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу
Depo.Влада
3 червня 2015 21:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Глави держави, про це Порошенко заявив на засіданні Нацради реформ, передає depo.ua.

"Президент розкритикував роботу Державної міграційної служби в цьому напрямку та відзначив, що будуть зроблені відповідні кадрові зміни", - зазначили в прес-службі.

Порошенко поставив перед Національною радою реформ завдання розробити чітку "дорожню карту" дій для забезпечення готовності до введення безвізового режиму з ЄС.

"Питання безвізового режиму сьогодні є фактично першочерговим завданням реалізації значного пакету реформ, які встановлені як орієнтири", - сказав президент.

Він наголосив, що до 17 серпня мають бути виконані всі технічні завдання, зокрема щодо вдосконалення законодавства із боротьби з корупцією, покращення інтегрованого управління кордоном, забезпечення доступу до баз даних, більш ефективної діяльності Державної прикордонної служби та взаємодії з Інтерполом.

Порошенко додав, що після цього в Україну приїде остання оціночна місія, за результатами якої у листопаді очікується доповідь про готовність Україні до введення безвізового режиму.

"Такий насичений графік створить можливість отримати безвізовий режим в 2016 році. Тому в мене прохання, щоб цей графік чітко дотримувався всіма відомствами", - наголосив президент.