Порошенко обговорив з конгресменами США, як приборкати Росію

Президент Петро Порошенко на зустрічі з делегацією Конгресу США обговорив виконання Мінських домовленостей і зусилля для припинення агресії з боку Росії, в тому числі в політичній площині
Depo.Влада
6 серпня 2015 10:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба глави держави, він висловив вдячність за послідовну і рішучу підтримку України і відзначив необхідність подальших кроків з метою деескалації ситуації і реалізації раніше узгоджених сторонами заходів у сфері безпеки, гуманітарній та політичній сферах, передає depo.ua.

Порошенко особливо відзначив важливу роль Конгресу США в підтримці незалежності та суверенітету України, наданні допомоги Україні у зміцненні її обороноздатності, впровадженні внутрішніх реформ і стабілізації економічної ситуації, а також висловив сподівання, що така підтримка буде зміцнюватися й надалі.

"Сторони обговорили також питання більш тісної взаємодії між США і Україною у питаннях кібербезпеки, у військовій і військово-технічній сфері та підтримці реформ в Україні, зокрема в енергетичному секторі. Окрему увагу було приділено залученню і захисту американських інвестицій в Україну та участі американських компаній у приватизації в нашій державі", - сказано в повідомленні.

Більше політичних новин читайте у розділі "Влада".