Порошенко обговорив із головним парламентарем НАТО український курс на членство в Альянсі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічене

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента.

Глава держави висловив вдячність Парламентській асамблеї НАТО за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішуче засудження російської агресії.

Він висловив сподівання, що ПА НАТО буде надавати пріоритетну увагу питанням подальшого поглиблення партнерства з Україною в рамках політики відкритих дверей Альянсу.

Петро Порошенко відзначив необхідність збереження трансатлантичної єдності та узгоджених підходів країн-членів Альянсу для ефективної протидії гібридним загрозам з боку Росії.

Глава держави поінформував Президента ПА НАТО про свою ініціативу закріпити у Конституції стратегічний курс нашої держави на набуття повноправного членства в НАТО.

Президент України висловив співчуття родинам загиблих пілотів літака СУ-27, який розбився під час багатонаціональних навчань "Чисте небо – 2018", в яких беруть участь українські військові та військові країн-членів НАТО.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада схвалила внесення до порядку денного та направлення до Конституційного суду президентського законопроекту №9037 про внесення змін до Конституції щодо закріплення курсу України до ЄС та НАТО.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що остаточно зміни до Конституції про закріплення курсу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу можуть бути ухвалені наприкінці зими або навесні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна