Порошенко обговорить відносини з НАТО та ЄС з Дудою

Президент України Петро Порошенко обговорить з польським президентом Анджеєм Дудою низку питань, пов'язаних з відносинами України з ЄС і НАТО
Depo.Влада
23 серпня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр Канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляє depo.ua з посилання на "Польське радіо".

"Двосторонні переговори Анджея Дуди та Петра Порошенка будуть стосуватися поточних питань – "миру в Україні, перспектив стабілізації всього регіону, відносин Польща-Україна, відносин Євросоюз-Україна, в тому числі в контексті останніх рішень саміту НАТО, який підтвердив спільну турботу про безпеку на Сході", – зазначив Щерський.

Наголошується, що Дуда буде наполягати на необхідності посилення регіональної ролі України.

Також варто відзначити, що в ході візиту польського президента в Україну буде підписана спільна декларація стосовно 25-річчя польсько-українських відносин. В її тексті буде зафіксована загальна позиція відносно сучасних викликів регіональної політики та польсько-українських відносин. Зокрема, проведення реформ в Україні, відновлення міжнародного порядку, дотримання суверенітету і територіальної цілісності держави.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда відвідає Київ, де візьме участь у святкуванні Дня незалежності України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада