Порошенко: Нідерланди не припиняють ратифікацію асоціації з Україною, переговори триватимуть

Нідерланди продовжать консультації щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною
Depo.Влада
31 жовтня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook сповістив президент України Петро Порошенко, передає Depo.ua.

"Кінцевою датою консультацій щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за результатами референдуму в Голландії було встановлено 1 листопада. Багато скептиків, і не лише в Україні, очікували, що саме сьогодні буде оголошено про рішення щодо припинення ратифікації Угоди Нідерландами. Протягом останніх днів нам вдалося провести інтенсивні переговори з партнерами з Євросоюзу. Я особисто провів десяток телефонних розмов, в тому числі з президентами Туском, Юнкером та Шульцем, а також з прем’єром Нідерландів Рютте", - написав президент.

Він порадив пам’ятати, що Угода про асоціацію має не лише економічне і політичне значення, але й символічне, бо є втіленням розвитку України і її руху вперед та компасом реформ.

"Тому дуже важливо, що Нідерланди не припиняють ратифікацію і продовжать консультації", - наголосив президент.

Нагадаємо, що сьогодні прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте попросив більше часу для ухвалення рішення з питання ратифікації угоди про асоціацію між ЄС і Україною.  Водночас до 31 листопада в парламент Нідерландів можуть подати законопроект про відмову від ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом, якщо міжфракційні переговори з цього питання не завершаться успіхом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада