Порошенко не вірить закликам Путіна до боротьби з тероризмом

Президент України Петро Порошенко відреагував на озвучену вчора пропозицію президента РФ Володимира Путіна щодо створення антитерористичної коаліції
Depo.Влада
29 вересня 2015 19:36
ФОТО: depo.ua

Порошенко з трибуни Генасамблеї ООН заявив, що сумнівається в щирості заяв російської сторони про створення антитерористичної коаліції .

"За останні кілька днів ми чули примирливі заяви Росії, в яких вона, зокрема, закликала до створення антитерористичної коаліції і заявила про пожежонебезпеки загравання з терористами. Прекрасно сказано, але дуже складно в це повірити", - заявив президент.

"Як ти можеш наполегливо закликати антитерористичну коаліцію, якщо ти надихаєш терористів перед твоїми власними дверима? Як ти можеш казати про мир та законність, якщо твоя стратегічна політика - це війна за допомогою маріонеткових урядів? Як ти можеш виступати за свободу для народів, якщо ти караєш свого сусіда за його вибір? Як ти можеш вимагати поваги до всіх, якщо ти не маєш поваги до нікого?", -  відреагував Порошенко на заклики  Путіна до створення антитерористичної коаліції.