Порошенко: На Закарпатті почали наводили лад і долати клани (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко вважає, що наведення порядку і подолання клановості починає нарешті відбуватися
Depo.Влада
20 липня 2015 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента. 

"Маємо вжити невідкладних заходів щодо запобігання та нейтралізації загроз у сфері державної безпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку агресора, з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних та соціально-економічних чинників", - сказав президент, відзначивши активізацію цих дій за останні два тижні.

Глава держави наголосив, що факт збройного зіткнення, що відбувся на території Мукачівського району Закарпатської області, свідчить про необхідність кадрового оновлення і посилення державних адміністрацій, територіальних органів МВС, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Служби безпеки України у Закарпатській області.

"Відповідні кадрові рішення вже були, висновки зроблені. І це лише початок", - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що від нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля очікує подальших пропозицій щодо наведення порядку в регіоні.

"У Геннадія Москаля - повний карт-бланш і прямий зв'язок зі мною вдень і вночі", - підкреслив глава держави.

Президент зазначив: "Перші результати та перші кроки голови ОДА свідчать про те, що наведення порядку і подолання клановості, відсторонення від корита контрабанди традиційних кланів, які існували на Закарпатті, починає нарешті відбуватися". 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua