Порошенко наказав Грицаку працювати "до сьомого поту" і поставив дедлайн для результатів

Уже за кілька місяців Служба безпеки України під новим керівництвом має показати вагомі результати у боротьбі з корупцією
Depo.Влада
18 червня 2015 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час представлення нового керівника СБУ Василя Грицака, передає depo.ua з посиланням на сайт спецслужби.

Президент зазначив, що не задоволений роботою СБУ щодо боротьби з корупцією та контрабандою.

"Питання боротьби з контрабандою є прямою відповідальністю СБУ, і тут нема чим похвалитись. Сказати, що я вкрай незадоволений, - значить, нічого не сказати", - сказав президент.

Він визначив термін, коли хоче бачити зміни.

"Дуже сподіваюся, що за декілька місяців з новим керівництвом служби ми побачимо нову оцінку людей про відчутні успіхи СБУ, і вам завдання - до сьомого поту працювати над вирішенням цієї проблеми", - зазначив глава держави.

Також Порошенко піддав критиці роботу із забезпечення режиму перетину лінії зіткнення в зоні проведення АТО.

"Корупція в цій сфері відганяє Донбас від України з не меншим результатом, ніж російські багнети", - вважає президент.

Порошенко наголосив, що для нормальної людини перетин лінії має бути легкою і прозорою процедурою, а для бандитів та сепаратистів - надійним заслоном і пасткою, звідки не будуть мати шансів вирватись.

Президент наголосив, що у зв'язку з агресією Росії перед Україною нині постають нові виклики.

За його словами, якщо раніше Росія розраховувала на воєнні успіхи вздовж лінії зіткнення, то на сьогоднішній день, після того, як Україні вдалося значно підсилити ефективність і боєздатність Збройних Сил, були поставлені завдання активізувати підривну діяльність всередині України.

Президент зазначив, що Василь Грицак тривалий час працює в Службі безпеки, а в останній рік керував Антитерористичним центром при СБУ, створював Об'єднаний штаб Центрального управління Служби в зоні проведення антитерористичної операції, разом з військовими та нацгвардійцями - Сили спеціальних операцій.

"Загартований, обстріляний, перевірений, досвідчений - переконаний, що ці Ваші якості дозволять СБУ виконати пріоритетні завдання, які поставлені та які випливають з чинного законодавства, із затвердженої Стратегії національної безпеки», - сказав Петро Порошенко, звертаючись до нового т.в.о. голови СБУ.

Глава держави додав, що рішення про призначення керівника СБУ затверджує Верховна Рада, тому Василь Грицак має переконати в своїх здібностях народних депутатів.

Президент висловив впевненість у величезному потенціалі СБУ. За останні 16 місяців Служба змогла відродитися після того, як фактично була зруйнована минулою владою.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада підтримала пропозицію президента України Петра Порошенка про відставку Валентина Наливайченка з посади голови СБУ