Порошенко "наїхав" на ГПУ через розслідування вбивств на Майдані

Президент України Петро Порошенко незадоволений роботою департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який розслідує справи злочинів проти активістів Революції Гідності

Про це Порошенко заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Я не задоволений роботою департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який сконцентрував у себе всі справи і несе персональну відповідальність за якість розслідування. Мені здається, прізвище прокурора – Горбатюк. Він дуже ефективно співпрацював з родинами Небесної Сотні, з громадськими активістами. Але мені потрібен результат, щоб ті, хто переслідували, опинилися у в’язниці. Ці злочини не мають терміну давності. Ми точно з вами маємо все зробити, щоб справедливість була відновлена, а зло - покаране", - сказав Порошенко.

Він додав, що якість розслідування є незадовільною. Президент нагадав, що після втечі Януковича, парламент прийняв рішення про амністію.

"Амністію з обох боків. І величезна кількість тих, хто переслідував активістів до 20 лютого, захистилися амністією. Але ми маємо точно притягти до відповідальності тих, хто причетний до вбивств Героїв Небесної Сотні, хто причетний до дуже жорсткого і брутального побиття в Маріїнському парку, на Грушевського, та до інших подій", - зазначив Порошенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна