Порошенко хоче ослабити групу "Приват" ще й на Прикарпатті – губернатора Гончарука буде звільнено

Готуються документи на звільнення голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука
Depo.Влада
2 червня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє джерело у БПП.

За даними співрозмовника видання, напередодні початку передвиборчої кампанії до місцевих рад БПП політично вигідно призначити на посаду голови Прикарпатського регіону яскравого політика, що зможе підтримати імідж президентської партії.

"Олег Гончарук не є яскравою політичною фігурою із Блоку Порошенка, більше того, він має потужні контакти із групою "Приват". Оскільки люди Коломойського зараз активно розбудовують власну політичну структуру та мають намір зосередитись на Західній Україні під час місцевих виборів, наявність у них адмінресурсу може зашкодити проведенню цих виборів чесно", - зазначає співрозмовник у БПП.

25 березня Ігора Коломойскього було звільнено з посади голови Дніпропетровської ОДА, після скандалу, пов' язаного із контролем за державним підприємством "Укрнафта", виплату дивідендів якого блокувало керівництво компанії, підконтрольне Коломойському. Президент Порошенко пояснював своє кадрове рішення необхідністю віддалити олігархів від державної влади.

Минулого тижня Президент Петро Порошенко звільнив з посади голову Одеської ОДА Ігора Палицю, який був призначений саме за пропозицією та за підтримки Коломойського. Тепер Одеську ОДА очолює екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі.

Нагадаємо, Олега Гончарука було призначено на посаду голови Івано-Франківської ОДА в вересні минулого року.