Порошенко: є докази причетності Путіна до спроб створити "ХНР"

Президент України Петро Порошенко заявляє про наявність в рамках кримінального провадження свідчень та доказів причетності до спроб дестабілізації ситуації в Харкові у 2014 році радників та помічників Володимира Путіна
Depo.Влада
15 жовтня 2016 19:22
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко повідомив під час зустрічі з активом Харківської області, повідомляє Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він нагадав, що саме в приміщенні Харківської ОДА бійці спецпідрозділу МВС "Ягуар" у квітні 2014 в зародку задушили московський проект так званої "Харківської народної республіки".

"Саме тут в приміщенні Харківської ОДА бійцями українського "Ягуара" було завдано смертельного удару кремлівському ведмедю-шатуну, який шукав і, на щастя, не зміг знайти нори на Слобожанщині, і ці мужні хлопці в зародку придушили проект "Харківської народної республіки". Але якби вони були самі, нічого б не було. Вони спиралися на дуже потужну моральну підтримку харківських патріотів, коли спецпризначенці за 19 хвилин безкровно поклали на підлогу 67 сепаратистів, які були підготовлені та направлені для того, щоб дестабілізувати ситуацію", - зазначив Порошенко.

"У нас вже є і свідчення і здобуті в рамках розслідування кримінальної справи докази, які вказівки помічниками і радниками російського президента давалися тисячам "туристів", які приїхали з РФ, що вони мали тут робити, і з якою метою вони тут перебували", - додав президент.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Харків