Порошенко доручив Яценюку вивчити петицію Ківалова

Президент України Петро Порошенко запропонував прем'єр-міністру Арсенію Яценюку вивчити, який буде ефект від створення в Одеському морському порту режиму вільної економічної зони "порто-франко"
Depo.Влада
5 листопада 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

Такою є відповідь Порошенко на електронну петицію про впровадження в Одеському морському порту режиму СЕЗ "порто-франко", повідомляє depo.ua з посиланням на сайт глави держави.

Порошенко зазначив, що прийняття "збалансованого рішення" щодо запровадження на території Одеського морського торговельного порту режиму вільної економічної зони з правом безмитного ввезення та вивезення товарів вимагає його всебічного розгляду Кабінетом міністрів.

"Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку запропоновано забезпечити комплексне і ретельне опрацювання питання щодо фінансово-економічного ефекту від створення вільної митної зони на території Одеського морського торгового порту та за підсумками проведеної роботи прийняти відповідні рішення", -кажуть у прес-службі.

Електронна петиція про впровадження в Одеському морському порту режиму вільної економічної зони "порто-франко" набрала 25 586 тис. підписів.

Ініціатор петиції - Сергій Ківалов.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.