Порошенко доручив Гройсману і Кличку встановити камери в усіх громадських місцях

Президент України Петро Порошенко доручив прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та міському голові Києва Віталію Кличку вжити заходів із забезпечення належного громадського порядку та публічної безпеки
Depo.Влада
25 липня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua

Глава держави надіслав їм відповідні листи, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

"Забезпечення спокою та впевненості у своїй захищеності всіх громадян, які проживають і перебувають в Україні, має стати пріоритетним у діяльності Кабінету Міністрів України", – наголосив Порошенко.

Президент зазначив, що вчинення у центрі Києва зухвалого терористичного акту (підриву журналіста Павла Шеремета) вимагає посилення заходів щодо протидії злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку у столиці України та регіонах.

"Глава держави наголосив на необхідності підвищення оперативності реагування на правопорушення шляхом використання технічних засобів контролю за ситуацією в громадських місцях та звернувся з проханням встановити у всіх обласних центрах, а за потреби – у містах та районних центрах, в місцях найбільш масового скупчення людей та на територіях, наближених до них, приладів і засобів зовнішнього контролю (відеоспостереження) із довготривалим збереженням записів", - зазначили в АП.

У листах Порошенко також наголошує на потребі посилення протидії неконтрольованому обігу зброї, вибухівки і боєприпасів.

"Події, що останнім часом відбуваються в Україні, свідчать про зростання терористичних загроз і різке погіршення криміногенної ситуації, що пов’язані як з неконтрольованим обігом зброї, вибухівки й боєприпасів всередині країни, так і з російською агресією, спрямованою на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у державі", - констатував Порошенко.

Нагадаємо, що в день убивства Павла Шеремета, 20 липня, генпрокурор Юрій Луценко запропонував посилити контроль за мітингами в Києві, зокрема поставити металошукачі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада