Порошенко навіть чути не хоче про зміну держкордону

Президент України Петро Порошенко заявляє, що ніяких домовленостей з будь-ким про переміщення лінії держкордону України бути не може
Depo.Влада
7 жовтня 2014 17:53
ФОТО: depo.ua
Порошенко навіть чути не хоче про зміну держкордону
Порошенко навіть чути не хоче про зміну держкордону

«Державний кордон є ключовим елементом суверенітету, територіальної цілісності України. Ніяких торгів, ніяких домовленостей про нібито передачу або переміщення держкордону бути не може», - сказав Порошенко під час відвідання мобільного прикордонного загону у Бортничах (Київ), передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За його словами, зараз відбувається процес створення надійної лінії оборони у зоні проведення АТО, виконується завдання президента щодо створення «санітарної зони», щоб захистити країну від проникнення розвідувально-диверсійних груп.

«Деякі політикани сприймають це як нову лінію держкордону. Подібні заяви неприпустимі для державних діячів і навіть для політиків, навіть під час виборів», - підкреслив глава держави.

Порошенко пояснив, що Україна використовує час припинення вогню для того, щоб «добре обороняти нашу державу».

«Усі інші трактування - це політичні спекуляції, які б'ють не тільки по політичних опонентах - б'ють по всій країні. І наше з вами завдання - цей кордон захистити», - сказав президент, звертаючись до прикордонників.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні Верховна Рада змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області і встановила межі Новоайдарського та Слов'яносербського, Перевальського та Попаснянського районів цієї області. 

Також нагадаємо, у законі про особливий статус Донбасу (редакція опублікована на сайті ВР) передбачена наступна норма: межі територій з «особливим статусом» визначає своїм рішенням керівник Антитерористичного центру при СБУ (АТЦ).