Порошенко: Бойовики на Донбасі "зубастіші" за німецьку армію

Президент України Петро Порошенко констатує, що терористи на Донбасі мають більше танків та артилерійських систем, ніж німецька армія
Depo.Влада
14 жовтня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своїй статті для німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, передає Depo.ua.

"Кілька років тому я б не повірив, що Росія може в один прекрасний день стати в жорстоку агресію проти дружнього сусіда. Навіть після російської кампанії в Грузії, багато хто до сих пір вірить у повернення Кремля до післявоєнного порядку, заснованого на правилах, а не насильстві", - пише Порошенко.

Він зазначив, що за даними Української секретної служби, сьогодні на Донбасі нараховується понад 700 російських танків, більше 1250 артилерійських систем, понад 1000 бронетранспортерів і більше 300 ракетних пускових установок. "У про-російських бойовиків на Донбасі більше танків і більше пускових установок, ніж у німецьких федеральних збройних сил", - йдеться у матеріалі.

"Але ці отримані висновки не заважають Кремлю заперечувати свою участь в цій війні. Без Росії цей величезний військовий потенціал не міг бути там. Він прийшов без запрошення до моєї країни і ні для яких інших цілей, ніж залякати нас і вбити", - переконаний президент України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада