Порошенко анонсував звільнення на митниці

Президент України Петро Порошенко оголосив про можливі кадрові зміни в українській митниці
Depo.Влада
26 травня 2015 22:12
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави сказав під час форуму Європейської бізнес-асоціації "Президент і бізнес: відвертий діалог", повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу АП.

Президент заявив про невідворотність "викорінення старих схем наживи" у податковій сфері.

"20 років влада годувалася від податкових ям. Всі про це знали і всі казали, що нічого з цим не можна зробити. Я впевнений - можна. І це буде продемонстровано", - сказав Порошенко.

Кадрові зміни, за його словами, можуть відбутися і у Митній службі та інших органах різних рівнів "у разі неналежного виконання службових обов'язків їх керівниками та зловживання службовим становищем".

Порошенко також поінформував представників вітчизняного та іноземного бізнес-середовища про практичні кроки щодо імплементації реформ, які спрямовані на оновлення країни в рамках реалізації Угоди про асоціацію з ЄС. Одними з найважливіших президент назвав кроки, спрямовані на боротьбу з корупцією - ухвалення пакету антикорупційних законів, обрання за прозорою процедурою голови Національного антикорупційного бюро, створення Нацагентства з питань запобігання корупції, що має запрацювати до осені.

Наступним не менш важливим кроком, на переконання Порошенка, є реалізація судової реформи, яка поверне довіру пересічних громадян та бізнесу до суддівської гілки влади.

"Маємо замінити значну частину суддівського корпусу і зробити покарання невідворотним. В умовах демократії суддівська і депутатська недоторканість нам непотрібна", - наголосив Порошенко.

Глава держави висловив сподівання, що вже найближчим часом Вища рада юстиції проведе своє засідання і ухвалить відповідні рішення.

Водночас глава держави позитивно оцінив роботу Нацбанку щодо стабілізації ситуації у фінансовому секторі. За його словами, НБУ нині проводить ефективну роботу з очищення банківської сфери та здійснює перші кроки з забезпечення прозорого розвитку фінансового сектору задля залучення у вітчизняну економіку довгострокових кредитних ресурсів.