Порошенко: Альтернативи мінським домовленостям немає - це позиція, скоординована зі США та ЄС

Україна має надійних партнерів в особі Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки
Depo.Влада
15 травня 2015 21:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ, поінформувавши про підсумки своїх переговорів з державним секретарем США Джоном Керрі та його помічником з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, а також про результати зустрічей з європейськими лідерами, які відбулись напередодні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Глава держави заявив, що Україна залишається серед найголовніших питань зовнішньополітичного порядку денного США та відзначив дипломатичні зусилля Сполучених Штатів у двосторонньому діалозі з Росією для забезпечення повного виконання Мінських домовленостей.

"Сьогодні не існує альтернативи повному втіленню Мінських угод, і це чітка, скоординована позиція із США, а також із нашими партнерами в "Нормандському форматі" Німеччиною і Францією", - заявив Порошенко.

Глава держави відзначив, що питання Криму також залишається серед першочергових.

"Наші зусилля - мої, уряду, зокрема Міністерства закордонних справ, парламенту приносять свої плоди, і нам вдається забезпечити міжнародну солідарність", - резюмував президент.

Але, наголосив глава держави, Україна має водночас демонстрували прогрес як у забезпеченні безпеки своїх кордонів, ефективності і боєздатності Збройних Сил, так і прогрес у проведенні реформ економіки, судової гілки влади і, ключове, в подоланні корупції.