Порошенко: 2016-2018 роки мають бути роками дорожнього будівництва

Президент Петро Порошенко визначив одним із пріоритетів бюджетного фінансування будівництво доріг
Depo.Влада
13 вересня 2016 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів під час засідання РНБО, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.  

"У нас є спільна позиція, що 2016, 2017, 2018 роки мають бути роками дорожнього будівництва. Це те, що ми маємо продемонструвати як один із важливих пріоритетів, який на сьогодні маємо", - сказав глава держави.

За словами президента, у порівнянні з 2013 роком у значній кількості областей фінансування ремонту та будівництва доріг зросло в 10 разів.

Порошенко також наголосив, на важливості продовження децентралізації в державі, яка значно розширює можливості розвитку місцевих громад.

"Впевнений в тому, що має бути продовжена принципова лінія щодо проведення децентралізації. Перші звіти, які ми маємо від місцевих адміністрацій, вже переконливо свідчать, що коли ми передаємо права і фінансовий ресурс, то і відповідальність місцевої влади значно зростає", - сказав він.

За словами президента, статистика лише у містах-мільйонниках переконливо свідчить, що вже за перше півріччя 2016 року вони зібрали коштів більше ніж за весь 2014 рік. Це стосується і Києва, І Харкова, і Львова, і Одеси і більшої частини обласних центрів.

Глава держави наголосив, що йдеться не лише про збільшення доходної частини місцевих бюджетів, йдеться також про збільшення бюджетів розвитку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада