Порошенка в Японії розважали танцюючим роботом (ФОТО, ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Національного музею сучасних наукових досягнень та інновацій Японії "Мірайкан" поаплодував роботу, який танцював перед ним і грав у м’яча
Depo.Влада
7 квітня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua
Порошенка в Японії розважали танцюючим роботом (ФОТО, ВІДЕО)
Порошенка в Японії розважали танцюючим роботом (ФОТО, ВІДЕО)

Крім цього андроїда ASIMO, Порошенку показали космічний модуль та кліматичний моніторинг Землі в режимі реального часу за даними метеосупутників, інші розробки та інновації, передає depo.ua з посилання на прес-службу Адміністрації Президента.

Назва музею, який був відкритий у липні 2001 р., у перекладі з японської означає "Палац майбутнього". Там представлені передові технології та останні досягнення в різних сферах науки, робототехніці, віртуальній реальності, медицині, космічній промисловості тощо.

У залах музею щодня проводяться семінари, лекції або практичні заняття за участі всесвітньо відомих вчених та винахідників, у тому числі Нобелівських лауреатів.

На моніторах, розташованих біля кожного експонату, виводиться інформація з бібліотеки музею, в якій в електронному вигляді зберігається величезний обсяг матеріалів.

У музеї знаходиться велика кількість експозицій на космічну тематику, зокрема, щодо будови всесвіту, процесів, що відбуваються у космосі. У режимі он-лайн можна побачити Землю з висоти штучного супутника землі.

Крім того, в музеї є лабораторії, де відвідувачі можуть взяти участь у практичних дослідницьких заняттях або відчути себе очевидцем природних катаклізмів, наприклад, землетрусу та цунамі.

Нагадаємо, що робочий візт Порошенка до Японії триває три дні - з 5 по 7 квітня

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад