Понад три тисячі звернень: МВС рапортує про перші півдня Національної поліції

В Україні розпочала свою роботу Національна поліція, вже призначені на посади працівники чергових частин і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі
Depo.Влада
7 листопада 2015 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС, передає depo.ua.

Як зазначається у повідомленні, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції. З початку доби вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян.

У повідомленні йдеться про те, що з метою виконання вимог Закону "Про Національну поліцію", Міністерством внутрішніх справ та керівництвом Національної поліції вжито низку необхідних заходів.

"Зокрема, забезпечено утворення та реєстрацію як юридичних осіб публічного права, Головних управлінь Національної поліції в регіонах та підрозділів поліції охорони, а також затверджено штат апарату Національної поліції, який передбачає перелік територіальних органів поліції держави та містить штатний розпис кожного підрозділу", - наголосили у правоохоронному відомстві.

"В тому числі, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві відповідно до повноважень, визначених законом, повноцінно функціонують 217 відділів поліції та 489 відділень поліції. Крім того, для забезпечення прийому та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування призначено працівників чергових частин територіальних органів поліції", - підкреслюється в повідомленні.

З початку доби 7 листопада вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян. Кожне з них розглядається уповноваженим працівником Національної поліції відповідно до вимог законодавства, додали в МВС.

Нагадаємо, в Україні 7 листопада набув чинності Закон "Про Національну поліцію". Водночас Закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.

Парламент ухвалив цей закон 2 липня, а 4 серпня його підписав президент України Петро Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада