ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак звільнив свого радника - волонтера Муравського

Міністр оборони Степан Полторак звільнив волонтера і фотографа Дмитра Муравського з посади радника глави Міноборони
Depo.Влада
28 серпня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі МО, передає depo.ua.

У відомстві зазначили, що рішення ухвалено у зв'язку із резонансом навколо фотографій Муравського.

У МО повідомили, що Муравський тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань та "безкоштовно передав Міністерству оборони фотобанк, який використовувався для популяризації служби у ЗСУ, а не як світлини реальних бойових дій".

За даними Міноборони, Муравський запропонував міністру оборони створити Інформаційно-координаційний центр, до роботи у якому планувалося залучати на волонтерських засадах фотографів, відеооператорів, художників, режисерів та сценаристів з метою надання їм можливості створювати якісний контент про ЗСУ.

"Для організації цієї роботи 16 червня цього року Муравського було призначено на посаду радника на громадських засадах. Усі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони, та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно — про це казав сам автор. До Міністерства оборони за коментарями ніхто не звертався", - повідомили у відомстві.

"У війні з російською агресією Україна завжди дотримувалася принципу безкомпромісної правдивості і прозорості, в тому числі в боротьбі з російською пропагандою", - підкреслили у МО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада