Полторак відсторонив командира "Широкого Лану"

Після виявлених порушень на військовому полігоні "Широкий Лан" у Миколаївській області міністр оборони Степан Полторак тимчасово відстороненив від виконання службових обов’язків відповідального командира військової частини
Depo.Влада
21 червня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це сам міністр повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Завершила роботу комісія щодо обліку та правомірності надання земель у спільну господарську діяльність на військовому полігоні "Широкий лан", що на Миколаївщині. До складу комісії входили представники Головної інспекції, Антикорупційного бюро та Служби внутрішнього аудиту Міноборони. Комісією виявлено низку порушень в управлінській діяльності відповідальних посадових осіб", – зазначив Полторак.

Він додав, що призначив розслідування, яке проводить Військова служба правопорядку Збройних Сил.

"Після закінчення розслідування матеріали будуть передані до Генеральної прокуратури для притягнення до відповідальності винних осіб. На період розслідування відповідального командира військової частини усунуто від виконання службових обов’язків", – написав він.

Нагадаємо, що військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан". А міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про покарання винних у ситуації з 53-ю бригадою на цьому полігоні відповідальних офіцерів арештували на 8-10 діб.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада