Полторак розповів про нарощування бойового складу Сухопутних військ

Міністерство оборони України продовжує нарощування бойового складу Сухопутних військ
Depo.Влада
4 грудня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це розповів міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак в інтерв'ю, опублікованому на сайті оборонного відомства, передає depo.ua.

"Події, які відбулися в Україні за останні два роки, змінили погляди та підходи до місця і ролі армії. Ми розпочали кардинальні реформи й зараз уже можемо говорити про перші результати. У стислі терміни розроблено Замисел оптимізації та реорганізації Збройних Сил України та на його основі проект Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації армії на 2015-2017 роки", - наголосив він.

Зокрема Полторак повідомив, що наразі триває нарощування бойового складу Сухопутних військ України, а також відновлення Військово-морських сил України.

"В умовах особливого періоду нарощено бойовий потенціал та створено необхідні угруповання на загрозливих напрямках. З урахуванням потреб АТО та відсічі можливій широкомасштабній агресії побудована принципово нова система управління. Триває нарощування бойового складу Сухопутних військ, підвищення ударних спроможностей високомобільних десантних військ та створення Сил спеціальних операцій", - йдеться у повідомленні.

Також Полторак зазначив, що значних змін зазнала система підготовки військ. Сьогодні вона включає індивідуальну підготовку всього призваного за мобілізацією особового складу та бойове злагодження підрозділів. Триває відновлення Військово-Морських Сил.

"Нам вдалося створити кадровий резерв у понад 1,5 тис. військовослужбовців-учасників АТО. Започаткувати діяльність п'яти Трастових фондів НАТО - Україна на загальну суму 5,2 млн євро. Наше міністерство перше і на сьогодні єдине ввело в дію Антикорупційну програму Міністерства оборони на 2015-2017 роки. Для просування реформ у матеріально-технічному забезпеченні війська створили Раду реформ, яка опікується їхнім впровадженням", - зазначив він.

Окрім цього, Полторак зазначив, що у майбутньому ключовими напрямами реформи стануть створення єдиних систем логістики, комплектування персоналу, резервістыв та системи підготовки.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада