ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак просить правоохоронців розслідувати зрив будівництва житла для військових на "ШирЛані"

Міністр оборони України Степан Полторак закликає Військову прокуратуру, НАБУ та Національну поліцію розслідувати зрив будівельною компанією "Ріст" будівництва житла для військовослужбовців

Depo.Влада
20 липня 2018 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму Facebook, інформує Depo.ua.

Полторак зазначив, що у 2016-му році компанія стала переможцем тендеру щодо розбудови декількох об'єктів інфраструктури Збройних сил, однак зірвала терміни здачі об'єктів будівництва, які були передбачені угодами.

"Саботаж та невиконання узятих зобов'язань щодо будівництва житла для захисників України – найганебніший факт, про який має знати громадськість країни… Керівництво компанії "Ріст" не дотримується взятих на себе зобов'язань та призупинило виконання будівельних робіт на об'єктах, розташованих на полігоні "Широкий лан", що на Миколаївщині, та інших об'єктах", – підкреслив голова Міноборони.

Він звернувся до правоохоронців з проханням притягнути до відповідальності керівництво будівельної компанії. Полторак зазначив, що воно у важкі для України часи ослаблює обороноздатність української армії та зриває заходи щодо забезпечення належними житловими умовами військових Збройних сил своєю бездіяльністю.

"Окрім цього, Міністерство оборони наполягатиме на стягненні штрафних санкцій з компанії "Ріст" у повному обсязі. Своїми діями чи безвідповідальністю шкодити армії – означає шкодити усім українцям, які бажають бачити наших бійців сильними, забезпеченими усім необхідним та мотивованими для захисту держави", – підкреслив міністр.

Нагадаємо, 4 липня Полторак заявив, що Одеса супротивиться будівництву житла для військових.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада